تاریخچه

صفحه اصلی > درباره ما > تاریخچه 

شرکت بسپار سازه کامپوزیت با هدف فعالیت در زمینه های طراحی، مدلسازی، قالبسازی و تولید انواع قطعات کامپوزیتی و فلزی در سال 1394 به ثبت رسید. این شرکت با بهره ­گیری از کادری مجرب و متخصص و داشتن رزومه موفق در زمینه های متنوع از جمله صنایع هوایی، دریایی، خودروسازی و کاربری سازی، ریلی، نفت،گاز و پتروشیمی، مخابرات، آب و فاضلاب و ساختمانی و قطعات صنعتی این افتخار را دارد که در زمینه ی مشاوره، طراحی و تولید قطعات کامپوزیتی(که شامل مزایای انحصاری از جمله نسبت استحکام به وزن بالا رفتار مناسب در مقابل انواع خوردگی ها و هزینه­های پایین در رقابت با سازه­های فلزی و بتنی) به مشتریان خود خدمات ارائه دهد.
این شرکت موفق به دریافت گواهینامه های ایزو 2015-9001 از DQS آلمان، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت شرکت مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو دیزل(EPCO)،همچنین حضور در وندور لیست شرکت ساپکو شده است.
با توجه به ماهیت و دامنه وسیع کاربرد محصولات کامپوزیت، شرکت بسپارسازه کامپوزیت تولید کننده یک محصول خاص نبوده و برحسب سفارش مشتریان، اقدام به طراحی، ساخت تجهیزات و تولید انبوه قطعات فلزی و کامپوزیتی در داخل و خارج از کشور می نماید. همچنین به برخی از مشتریان، از جمله شرکت های پتروشیمی شهید تندگویان، شرکت صاشیراز، ماموت، مایان دیزل، شایان دیزل، سایپا دیزل ، ایران خودرو دیزل و ... و صنایع نظامی می توان اشاره نمود.

ارتباط با مدیران و کارشناسان