تاریخچه

صفحه اصلی > درباره ما > تاریخچه 

تاریخچه:

شرکت بسپار سازه کامپوزیت با مدیریت جناب آقای دکتر خسروجردی با 27 سال سابقه در زمینه طراحی، مدلسازی، قالبسازی، ساخت و تولید انواع قطعات کامپوزیتی، پلیمری و فلزی در سال 1394 به ثبت رسید. شرکت بسپارسازه کامپوزیت با بهره­گیری از کادری مجرب و متخصص و داشتن رزومه موفق در پروژه­های انجام شده در سال­های متمادی در زمینه های مختلف از جمله صنایع هوایی، نفت،گاز و پتروشیمی، خودروسازی، دریایی، مخابرات، ریلی و آب و فاضلاب این افتخار را دارد که مشاوره، طراحی و تولید قطعات کامپوزیتی که شامل مزایای انحصاری از جمله وزن سبک و مقاومت بالا، به همراه طراحی و تحلیل سازه در مقابل انواع خوردگی­ها، هزینه­های پایین در رقابت با سازه­های فلزی، بتنی به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. 

این شرکت موفق به دریافت گواهینامه های ایزو 2015-9001 از DQS آلمان، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت شرکت مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو دیزل(EPCO)، گواهینامه استاندارد سمتا از معاونت استاندارد وزارت دفاع و همچنین حضور در وندور لیست شرکت ساپکو گردیده است.

با توجه به ماهیت محصولات کامپوزیت و دامنه وسیع این صنعت، شرکت بسپارسازه کامپوزیت تولید کننده یک محصول خاص نبوده و برحسب سفارش مشتریان، اقدام به طراحی، ساخت تجهیزات و تولید انبوه قطعات فلزی و کامپوزیتی در داخل و خارج از کشور می نماید. با پیشرفت تکنولوژی در صنعت کامپوزیت، اکثر شرکت های بزرگ از جمله شرکت های ماموت، شایان دیزل، سایپا، ایران خودرو و ... و همچنین صنایع نظامی به سمت شرکت بسپارسازه کامپوزیت روی آورده اند که سبب قرارگیری این شرکت در مرکز کسب و کار شده است. شعبه های مختلف شرکت در زمینه تولید انواع قطعات کامپوزیتی در ملارد و شرکت های تابعه دایر شده است.

ارتباط با مدیران و کارشناسان